Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tregu i shkollës

April 26, 2021 @ 8:00 am - 5:00 pm

Tradicionalisht shkolla jonë organizon tregun e shkollës me prodhime nga nxënesit dhe prinderit, me qellim humanitarë-ndihmë për nevojtarët.

Details

Date:
April 26, 2021
Time:
8:00 am - 5:00 pm
Event Category:
Event Tags:

Organizer

SH.F.K. Bajram Shabani Kondovë

Venue

SH.F.K Bajram Shabani -Kondovë
Kondovo bb MK, Skopje 1000, North Macedonia
Skopje, 1000 North Macedonia
+ Google Map
Phone
+389 02 2058536