Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Patronati i shkollës

May 25, 2021 @ 10:00 am - 12:00 pm

Event Navigation

Patronati tradicional i shkollës me aktivitete kulturore artistike, program i pregaditur nga mesuesit dhe nxënësit e shkollës

Details

Date:
May 25, 2021
Time:
10:00 am - 12:00 pm
Event Category:
Event Tags:

Organizer

SH.F.K. Bajram Shabani Kondovë

Venue

SH.F.K Bajram Shabani -Kondovë
Kondovo bb MK, Skopje 1000, North Macedonia
Skopje, 1000 North Macedonia
+ Google Map
Phone
+389 02 2058536